Social:
     
BRP stroje

Produkty BRP

Záväzok BRP k dokonalosti

Viac ako 60 rokov prinášame najmodernejší dizajn a technológiu do sveta športu. Od Ski-Doo / LYNX snežných skútrov, Sea-Doo vodných skútrov, Can-Am Spyder® roadsterov a ďalších produktov až po Can-Am OFFROAD vozidlá (SSV), Can Am štvorkolky (ATV) a závesné lodné motory Evinrude, ktoré poskytujú rovnakú úroveň výkonu, inovácie a vzrušenia ako ich predchodcovia.  

Ísť tam, kde sa dobrodružstvo snúbi s offroadovými vozidlami navrhnutými pre potešenie. V blate, na trati alebo mimo nej, každý stroj Can-Am je ideálnou kombináciou špičkového výkonu, inžiniersky presného riadenia a dizajnu zameraného predovšetkým na jazdca. Na papieri naše technológie a inovácie hovoria sami za seba, ale musíte si sadnúť na Can-Am a zistíte, prečo jazda hovorí za všetko.

Can-Am, Sea-doo alebo Ski-doo stroj má k dispozícii stroj pre každý typ jazdca. Ak chcete nájsť ten, ktorý je pre vás najvhodnejší, neváhajte preskúmať možnosti a povedzte nám, čo si prajete. Navštívte vášho predajcu aby ste zistili viac a dozvedeli sa viac o aktuálnych ponukách.

Jednoducho BRP-DNA je cítiť z každého vyrobeného modelu stroja...

... a tešíme sa na to keď sa s vami o radosť z týchto strojov vieme podeliť

Produktové línie BRP